DR73-R33-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR73-R33-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DR73-R33-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330NH 6.21A 7.3 MOHM
Fitxak: DR73-R33-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
DR73-R33-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DR73-R33-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 330NH 6.21A 7.3 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 87848 pcs Datuen fitxa DR73-R33-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
estali Shielded Series DR
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 513-1664-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 330nH
Altuera - Eserita (Max) 0.140" (3.55mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 330nH Shielded Wirewound Inductor 6.21A 7.3 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 7.3 mOhm
Uneko balorazioa 6.21A Uneko - Saturazioa 14.4A