DR127-2R2
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DR127-2R2
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 12.5A 4.02 MOHM
Fitxak: DR127-2R2.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DR127-2R2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DR127-2R2 fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 2.2UH 12.5A 4.02 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2912 pcs Datuen fitxa DR127-2R2.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
estali Shielded Series DR
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 513-1046-1
DR1272R2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 12.5A 4.02 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 4.02 mOhm
Uneko balorazioa 12.5A Uneko - Saturazioa 25.5A