DR1050-560-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR1050-560-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DR1050-560-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 56UH 1.96A 123 MOHM
Fitxak: DR1050-560-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
DR1050-560-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DR1050-560-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 56UH 1.96A 123 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 85027 pcs Datuen fitxa DR1050-560-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
estali Shielded Series DR1050
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 513-1420-2
DR1050560R
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 56µH
Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 56µH Shielded Wirewound Inductor 1.96A 123 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 123 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.96A Uneko - Saturazioa 1.94A