DR1040-680-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR1040-680-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DR1040-680-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 68UH 1.42A 183 MOHM
Fitxak: DR1040-680-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
850 pcs
1700 pcs
2550 pcs
  • Mezua
DR1040-680-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DR1040-680-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 68UH 1.42A 183 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 154093 pcs Datuen fitxa DR1040-680-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
estali Shielded Series DR1040
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 513-1404-2
DR1040680R
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 68µH
Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 68µH Shielded Wirewound Inductor 1.42A 183 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 183 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.42A Uneko - Saturazioa 1.65A