DR1040-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR1040-1R5-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DR1040-1R5-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 6.5A 8.1 MOHM
Fitxak: DR1040-1R5-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
850 pcs
  • Mezua
DR1040-1R5-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DR1040-1R5-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 1.5UH 6.5A 8.1 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 134234 pcs Datuen fitxa DR1040-1R5-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
estali Shielded Series DR1040
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 513-1393-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1.5µH
Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 6.5A 8.1 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 8.1 mOhm Max
Uneko balorazioa 6.5A Uneko - Saturazioa 10A