CTX32T-R15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CTX32T-R15-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150NH 450MA 250 MOHM
Fitxak: CTX32T-R15-R.pdf
  • Mezua
CTX32T-R15-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CTX32T-R15-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 150NH 450MA 250 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3343 pcs Datuen fitxa CTX32T-R15-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
estali Unshielded Series 1210
balorazio - Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak CTX32T-R15
CTX32T-R15-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ceramic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25.2MHz induktantzia 150nH
Altuera - Eserita (Max) 0.087" (2.20mm) Frekuentzia - Self Resonant 450MHz
Deskribapen zehatza 150nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 250 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 250 mOhm Max
Uneko balorazioa 450mA Uneko - Saturazioa -