CEO100M160
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CEO100M160 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CEO100M160
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 100A 415VAC CYLINDR
Fitxak: CEO100M160.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
CEO100M160ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CEO100M160 fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE CRTRDGE 100A 415VAC CYLINDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1417 pcs Datuen fitxa CEO100M160.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 415V Tamaina / dimentsioa 1.016" Dia x 2.283" L (25.80mm x 58.00mm)
Series CEO Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 100A Class -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 80kA Homologazioak CE
eskaerak Electrical, Industrial
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CEO63
CEO63
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 63A 550VAC CYL
Stockean: 2139 pcs
Deskarga: CEO63.pdf
RFQ
C14G50S
C14G50S
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 50A 400VAC
Stockean: 1215 pcs
Deskarga: C14G50S.pdf
RFQ
CEO40
CEO40
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 40A 550VAC CYL
Deskarga: CEO40.pdf
CEO100
CEO100
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 100A 550VAC CYL
Deskarga: CEO100.pdf
CEO80
CEO80
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 80A 550VAC CYL