CC12M20A
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CC12M20A
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena CC12M VRM FUSE SERIES_ SPECIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CC12M20Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CC12M20A fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena CC12M VRM FUSE SERIES_ SPECIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 80546 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 300V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.410" Dia x 1.500" L (10.41mm x 38.10mm) Series Low-Peak™
Erantzun Denbora Slow Packaging -
Pakete / kasua - Beste izenak 283-5110
CC12M20A-ND
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 20A Class CC