CB185P-50
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CB185P-50
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena CIR BRKR 50A PUSH-RESET
Fitxak: CB185P-50.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 777 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 777 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
CB185P-50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CB185P-50 fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena CIR BRKR 50A PUSH-RESET Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 777 pcs Datuen fitxa CB185P-50.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 48V Series CB185P
Poloniako kopurua 1 Muntaketa mota Panel Mount
Iluntze tentsioa (nominala) - Argiztapen -
Uneko balorazioa 50A Breaker mota Thermal
Ekintza mota Push to Reset
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CB185P-30
CB185P-30
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: CIR BRKR 30A PUSH-RESET
Stockean: 737 pcs
Deskarga: CB185P-30.pdf
RFQ
CB185P-50-03
CB185P-50-03
deskribapena: CIR BRKR 30A PUSH TO RESET