C310T-1.25-R-TR1
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C310T-1.25-R-TR1
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE 1.25A 250VAC C310T AXIAL
Fitxak: C310T-1.25-R-TR1.pdf
  • Mezua
C310T-1.25-R-TR1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C310T-1.25-R-TR1 fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE 1.25A 250VAC C310T AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5947 pcs Datuen fitxa C310T-1.25-R-TR1.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia x 0.453" L (4.00mm x 11.50mm)
Series - Erantzun Denbora Slow
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard (Axial)
Beste izenak C310T-1-25-R-TR1 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 12.54 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 59.5 mOhms
Uneko balorazioa 1.25A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak cURus