C22M125S
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
C22M125S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C22M125S
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 125A 400VAC
Fitxak: C22M125S.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 694 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 694 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
C22M125Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C22M125S fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE CARTRIDGE 125A 400VAC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 694 pcs Datuen fitxa C22M125S.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 400V Tamaina / dimentsioa 0.874" Dia x 2.283" L (22.20mm x 58.00mm)
Series C22M Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 125A Class -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 120kA Homologazioak -
eskaerak Motor Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C22M12
C22M12
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 12A 690VAC
Stockean: 2237 pcs
Deskarga: C22M12.pdf
RFQ
C22M20
C22M20
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 20A 690VAC
Stockean: 2828 pcs
Deskarga: C22M20.pdf
RFQ
C22M125
C22M125
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 125A 400VAC