C22G100I
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
C22G100I Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C22G100I
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 100A 500VAC CYL
Fitxak: C22G100I.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
C22G100Iren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C22G100I fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE CARTRIDGE 100A 500VAC CYL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1803 pcs Datuen fitxa C22G100I.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 500V Tamaina / dimentsioa 0.874" Dia x 2.283" L (22.20mm x 58.00mm)
Series C22G Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Alarm Indicating
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 100A Class -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 120kA Homologazioak -
eskaerak Electrical, Industrial
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C22G10S
C22G10S
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 10A 690VAC
Stockean: 1116 pcs
Deskarga: C22G10S.pdf
RFQ
C22G100
C22G100
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 100A 500VAC
Stockean: 2872 pcs
Deskarga: C22G100.pdf
RFQ
C22G100S
C22G100S
Deskarga: C22G100S.pdf
C22G12
C22G12
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 12A 690VAC
Deskarga: C22G12.pdf
C22F.1105
C22F.1105
fabrikatzaileak: Schurter
deskribapena: PWR ENT RCPT IEC320-C22 PANEL QC
Deskarga: C22F.1105.pdf
C22G125
C22G125
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 125A 400VAC
Deskarga: C22G125.pdf
C22G10
C22G10
Deskarga: C22G10.pdf
fabrikatzaileak: Schurter
Deskarga: C22F.1101.pdf
C22G16
C22G16
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 16A 690VAC