BSPM3690WER
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BSPM3690WER
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 690V 25KA MOD PLUG-IN
Fitxak: BSPM3690WER.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 215 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 215 pcs
  • Mezua
BSPM3690WERren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BSPM3690WER fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena VARISTOR 690V 25KA MOD PLUG-IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 215 pcs Datuen fitxa BSPM3690WER.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 690V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Module, Plug-In Terminal Block
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 600V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia - Deskribapen zehatza 690V 25kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block