BSPM3400WE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BSPM3400WE
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN
Fitxak: BSPM3400WE.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 354 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 354 pcs
  • Mezua
BSPM3400WEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BSPM3400WE fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 354 pcs Datuen fitxa BSPM3400WE.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 400V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Module, Plug-In Terminal Block
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 440V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia - Deskribapen zehatza 400V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block