BSPM1440TN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BSPM1440TN
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN
Fitxak: BSPM1440TN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 941 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 941 pcs
  • Mezua
BSPM1440TNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BSPM1440TN fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 941 pcs Datuen fitxa BSPM1440TN.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 400V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Module, Plug-In Terminal Block
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 585V Gehienezko AC bolumena 440V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia -
Deskribapen zehatza 400V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block Oraina - Surge 40kA