BSPM1240S2G
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BSPM1240S2G
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 240V 40KA MOD PLUG-IN
Fitxak: 1.BSPM1240S2G.pdf2.BSPM1240S2G.pdf3.BSPM1240S2G.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 715 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 715 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
BSPM1240S2Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BSPM1240S2G fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena VARISTOR 240V 40KA MOD PLUG-IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 715 pcs Datuen fitxa 1.BSPM1240S2G.pdf2.BSPM1240S2G.pdf3.BSPM1240S2G.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 240V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Module, Plug-In Terminal Block
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 385V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia - Deskribapen zehatza 240V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block
Oraina - Surge 40kA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BSPM11000WE
BSPM11000WE
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: VARISTOR 1KV 30KA MOD PLUG-IN
Stockean: 391 pcs
Deskarga: BSPM11000WE.pdf
RFQ
BSPM1240S2GR
BSPM1240S2GR
deskribapena: VARISTOR 240V 40KA MOD PLUG-IN