BPS255IEC
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BPS255IEC
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena REPLACEMENT MODULE SPARKGAP 255V
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 321 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 321 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
BPS255IECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BPS255IEC fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena REPLACEMENT MODULE SPARKGAP 255V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 321 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) 230V Series BPS
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Poloniako kopurua 4 Muntaketa mota DIN Rail
Impulse discharge current (8 / 20μs) - Fail laburra No
Deskribapen zehatza Gas Discharge Tube 230V 4 Pole DIN Rail