BK1/S501-630-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BK1/S501-630-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: BK1/S501-630-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
BK1/S501-630-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BK1/S501-630-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 137686 pcs Datuen fitxa BK1/S501-630-R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Series S501 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm
Beste izenak BK1-S501-630-R Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.064 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.34 Ohms
Uneko balorazioa 630mA Kolore -