BK/S505-V-500-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/S505-V-500-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BK/S505-V-500-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 500MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: BK/S505-V-500-R.pdf
  • Mezua
BK/S505-V-500-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BK/S505-V-500-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE CERAMIC 500MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5870 pcs Datuen fitxa BK/S505-V-500-R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Series S505 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak 283-3879
BK-S505-V-500-R
BK/S505-V-500-R-ND
BK/S505V500R
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.188 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.507 Ohms
Uneko balorazioa 500mA Kolore -