BK/S505-V-1.6-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/S505-V-1.6-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BK/S505-V-1.6-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM
Fitxak: BK/S505-V-1.6-R.pdf
  • Mezua
BK/S505-V-1.6-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BK/S505-V-1.6-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4274 pcs Datuen fitxa BK/S505-V-1.6-R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Series S505 Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak BK-S505-V-1-6-R Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 6.78 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 0.07 Ohms
Uneko balorazioa 1.6A Kolore -