BK/S500-V-160-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/S500-V-160-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BK/S500-V-160-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM
Fitxak: BK/S500-V-160-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
BK/S500-V-160-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BK/S500-V-160-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34878 pcs Datuen fitxa BK/S500-V-160-R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
Series S500 Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 5mm x 20mm (Axial)
Beste izenak BK-S500-V-160-R Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.008 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 9.1 Ohms
Uneko balorazioa 160mA Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 35A Homologazioak BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE