BK/MDL-V-1/32-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/MDL-V-1/32-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BK/MDL-V-1/32-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 32MA 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: BK/MDL-V-1/32-R.pdf
  • Mezua
BK/MDL-V-1/32-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BK/MDL-V-1/32-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE GLASS 32MA 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3667 pcs Datuen fitxa BK/MDL-V-1/32-R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm)
Series MDL Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Beste izenak BK-MDL-V-1-32-R Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
Uneko balorazioa 32mA Kolore -