BK/HTB-64I-SP
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BK/HTB-64I-SP
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT
Fitxak: BK/HTB-64I-SP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
BK/HTB-64I-SPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BK/HTB-64I-SP fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 13903 pcs Datuen fitxa BK/HTB-64I-SP.pdf
Tentsioa 250V Amaiera estiloa Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Series HTB Beste izenak BK-HTB-64I-SP
Orientazio Right Angle Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuseholder mota Holder
Fuse mota Cartridge Fuse Size 1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm)
Deskribapen zehatza Fuse Holder 20A 250V 1 Circuit Cartridge Panel Mount Uneko balorazioa 20A