BK/AGC-V-10-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
BK/AGC-V-10-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BK/AGC-V-10-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 10A 250VAC 3AB 3AG
Fitxak: BK/AGC-V-10-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
BK/AGC-V-10-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BK/AGC-V-10-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE GLASS 10A 250VAC 3AB 3AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57408 pcs Datuen fitxa BK/AGC-V-10-R.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm)
Series AGC Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Beste izenak 283-3770
BK-AGC-V-10-R
BK/AGC-V-10-R-ND
BK/AGCV10R
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 0.492 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 0.008 Ohms
Uneko balorazioa 10A Kolore -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 200A Homologazioak CSA, UL