800NHG4G
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 800NHG4G
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE SQUARE 800A 500VAC RECT
Fitxak: 800NHG4G.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 98 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 98 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
800NHG4Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 800NHG4G fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE SQUARE 800A 500VAC RECT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98 pcs Datuen fitxa 800NHG4G.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 500V Tamaina / dimentsioa 3.307" L x 3.425" W x 4.094" H (84.00mm x 87.00mm x 104.00mm)
Series - Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Rectangular, Blade
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 1500000
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Square
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 800A