7.2WFNHO125
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 7.2WFNHO125
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE 7.2KV 125A 3" MOTOR START
Fitxak: 7.2WFNHO125.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 71 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 71 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
7.2WFNHO125ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 7.2WFNHO125 fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE 7.2KV 125A 3" MOTOR START Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71 pcs Datuen fitxa 7.2WFNHO125.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 7.2kV Tamaina / dimentsioa 2.992" Dia x 15.866" L (76.00mm x 403.00mm)
Series - Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Fuse Link
Beste izenak 7-2WFNHO125 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 24000 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
DC Erresistentzia hotza 2.94 mOhms Uneko balorazioa 125A