60SRC250
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 60SRC250
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE 60A 54/107322 (10)
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 758 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 758 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
60SRC250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 60SRC250 fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE 60A 54/107322 (10) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 758 pcs Datuen fitxa
Tamaina / dimentsioa - Series *
Packaging - Pakete / kasua -
Muntaketa mota - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
60S23B-317N1
60S23B-317N1
fabrikatzaileak: Rosenberger
deskribapena: 7/16 RIGHT ANGLE PLUG
Stockean: 6989 pcs
Deskarga: 60S23B-317N1.pdf
RFQ
60S2-TP
60S2-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: DIODE GEN PURP 200V 6A DO201AD
Stockean: 247911 pcs
Deskarga: 60S2-TP.pdf
RFQ
60S231-K00N1
60S231-K00N1
fabrikatzaileak: Rosenberger
deskribapena: 7/16 ADAPTER
Deskarga: 60S231-K00N1.pdf
60S4-TP
60S4-TP
deskribapena: DIODE GEN PURP 400V 6A DO201AD