5SCLE-200E
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5SCLE-200E
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena 5.5/2.8KV 200E SCLE FUSE
Fitxak:
Stock egoera 104 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 104 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
5SCLE-200Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5SCLE-200E fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena 5.5/2.8KV 200E SCLE FUSE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 104 pcs Datuen fitxa
Series *
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5SCLE-50E
5SCLE-50E
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: 5.5/2.8KV 50E SCLE FUSE
Stockean: 147 pcs
Deskarga:
RFQ
5SCLE-80E
5SCLE-80E
deskribapena: 5.5/2.8KV 80E SCLE FUSE
Stockean: 136 pcs
Deskarga:
RFQ
MRT 200-BULK
MRT 200-BULK
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: FUSE BOARD MNT 200MA 250VAC RAD
Stockean: 291422 pcs
Deskarga: MRT 200-BULK.pdf
fabrikatzaileak: Schurter
deskribapena: FUSE BRD MNT 1A 32VAC 63VDC 1206