35NHG000B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 35NHG000B
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE SQUARE 35A 500VAC RECT
Fitxak: 35NHG000B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
35NHG000Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 35NHG000B fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE SQUARE 35A 500VAC RECT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3123 pcs Datuen fitxa 35NHG000B.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 500V Tamaina / dimentsioa 2.126" L x 0.827" W x 1.693" H (54.00mm x 21.00mm x 43.00mm)
Series - Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Rectangular, Blade
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Square Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 35A Class NH