2SRF1000
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2SRF1000
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE 2AMP 1000V DC TRACTION
Fitxak: 2SRF1000.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 688 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 688 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
2SRF1000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2SRF1000 fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE 2AMP 1000V DC TRACTION Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 688 pcs Datuen fitxa 2SRF1000.pdf
Tamaina / dimentsioa - Series *
Packaging - Pakete / kasua -
Muntaketa mota - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
20E1C15.5
20E1C15.5
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 20A 1.55KVAC
Stockean: 135 pcs
Deskarga: 20E1C15.5.pdf
RFQ
GSGB75
GSGB75
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE 75A 660VAC BS88 SEMICOND
Stockean: 762 pcs
Deskarga:
RFQ
KLU-700
KLU-700
deskribapena: FUSE CRTRDGE 700A 600VAC CYLINDR