250N09CB
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 250N09CB
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE SQUARE 250A 660VAC FUSELINK
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 411 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 411 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
250N09CBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 250N09CB fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE SQUARE 250A 660VAC FUSELINK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 411 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - AC 660V Tamaina / dimentsioa -
Series - Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Fuse Link
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Square Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 250A Class NH