170M2691
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 170M2691
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE SQUARE 10A 690V RECTANGULAR
Fitxak: 170M2691.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6 pcs
  • Mezua
170M2691ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 170M2691 fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE SQUARE 10A 690V RECTANGULAR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1133 pcs Datuen fitxa 170M2691.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 690V Tamaina / dimentsioa 1.929" L x 1.181" W x 2.362" H (49.00mm x 30.00mm x 60.00mm)
Series - Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Rectangular, Blade
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 3.8
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Square
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 10A