17.5SDLSJ10
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 17.5SDLSJ10
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE 17.5KV 10AMP 2" DIN
Fitxak: 17.5SDLSJ10.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 182 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 182 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
17.5SDLSJ10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 17.5SDLSJ10 fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE 17.5KV 10AMP 2" DIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 182 pcs Datuen fitxa 17.5SDLSJ10.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 17.5kV Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia x 11.496" L (50.80mm x 292.00mm)
Series - Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Fuse Link
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 10A Class -