15XABR25
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15XABR25
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE EXPULSION LINK 15KV 25A
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
15XABR25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15XABR25 fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE EXPULSION LINK 15KV 25A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3326 pcs Datuen fitxa
Tamaina / dimentsioa 0.748" Dia x 4.921" L (19.00mm x 125.00mm) Series -