15BHLS-250
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15BHLS-250
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena 15KV 250A HIGH INRUSH
Fitxak:
Stock egoera 37 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 37 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
15BHLS-250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15BHLS-250 fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena 15KV 250A HIGH INRUSH Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 37 pcs Datuen fitxa
Series *
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
15BHLE2-80E
15BHLE2-80E
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: 15.5 KV 80E HLE BOLT-ON
Stockean: 59 pcs
Deskarga: 15BHLE2-80E.pdf
RFQ
15BL8MX
15BL8MX
fabrikatzaileak: Conxall / Switchcraft
deskribapena: CONN PLUG MALE DIN 8POS SOLDER
Stockean: 13800 pcs
Deskarga: 15BL8MX.pdf
RFQ
15BL7M
15BL7M
fabrikatzaileak: Switchcraft Inc.
deskribapena: CONN PLUG 7POS INLINE PIN DIN