12BFGHA71
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 12BFGHA71
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE 12KV 71AMP 3" AIR
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 128 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 128 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
12BFGHA71ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 12BFGHA71 fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE 12KV 71AMP 3" AIR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 128 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - AC 12kV Tamaina / dimentsioa -
Series - Erantzun Denbora -
Packaging - Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 71A Class -