125NHG00B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 125NHG00B
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE SQUARE 125A 500VAC/250VDC
Fitxak: 125NHG00B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
125NHG00Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 125NHG00B fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE SQUARE 125A 500VAC/250VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1837 pcs Datuen fitxa 125NHG00B.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 500V
Tamaina / dimentsioa 2.126" L x 1.181" W x 1.969" H (54.00mm x 30.00mm x 50.00mm) Series -
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Rectangular, Blade Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 25000 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Square Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 125A Class NH
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 120kA Homologazioak CE, VDE
eskaerak Electrical, Industrial
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
125NHG01BI-400
125NHG01BI-400
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE SQUARE 125A 400VAC RECT
Stockean: 1622 pcs
Deskarga: 125NHG01BI-400.pdf
RFQ
125NHG01BI
125NHG01BI
deskribapena: FUSE SQUARE 125A 500VAC RECT