100NHG0B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 100NHG0B
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FUSE SQUARE 100A 500VAC RECT
Fitxak: 100NHG0B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
100NHG0Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 100NHG0B fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FUSE SQUARE 100A 500VAC RECT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1534 pcs Datuen fitxa 100NHG0B.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 500V Tamaina / dimentsioa 2.677" L x 1.181" W x 1.969" H (68.00mm x 30.00mm x 50.00mm)
Series - Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Rectangular, Blade
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 20600
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Square
Ezaugarriak Indicating Uneko balorazioa 100A