WS5M3301J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
WS5M3301J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WS5M3301J
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 3.3K OHM 5W 5% AXIAL
Fitxak: 1.WS5M3301J.pdf2.WS5M3301J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
WS5M3301Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WS5M3301J fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena RES 3.3K OHM 5W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 654033 pcs Datuen fitxa 1.WS5M3301J.pdf2.WS5M3301J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Series WS Erresistentzia 3.3 kOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3.3 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound