WS2M1001J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
WS2M1001J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WS2M1001J
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 1K OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: 1.WS2M1001J.pdf2.WS2M1001J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
WS2M1001Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WS2M1001J fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena RES 1K OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1215434 pcs Datuen fitxa 1.WS2M1001J.pdf2.WS2M1001J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia x 0.453" L (5.00mm x 11.50mm)
Series WS Erresistentzia 1 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound