TISP7150F3SL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TISP7150F3SL
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena SURGE SUPP 120V BIDIR 3-SL
Fitxak: TISP7150F3SL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TISP7150F3SLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TISP7150F3SL fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena SURGE SUPP 120V BIDIR 3-SL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5312 pcs Datuen fitxa TISP7150F3SL.pdf
Tentsioa - Estatukoan 5V Tentsioa - Off egoera 120V
Tentsioa - Breakover 150V Series -
Packaging Tube Pakete / kasua Radial - 3 Leads
Elementuen kopurua 3 Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 175A Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 45A
Uneko - Eutsi (Ih) 150mA kapazitantzia 47pF