TISP4290F3LM
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TISP4290F3LM
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena SURGE SUPP THYRISTOR 220V TO-92
Fitxak: TISP4290F3LM.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TISP4290F3LMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TISP4290F3LM fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena SURGE SUPP THYRISTOR 220V TO-92 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6677 pcs Datuen fitxa TISP4290F3LM.pdf
Tentsioa - Estatukoan 3V Tentsioa - Off egoera 220V
Tentsioa - Breakover 290V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC)
Elementuen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 120A Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35A
Uneko - Eutsi (Ih) 150mA kapazitantzia 44pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TISP4290F3LMR
TISP4290F3LMR
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: SURGE SUPP THYRISTOR 220V TO-92