SRF2012-301YA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRF2012-301YA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SRF2012-301YA
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena CMC 300MA 2LN 300 OHM SMD
Fitxak: SRF2012-301YA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
SRF2012-301YAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SRF2012-301YA fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena CMC 300MA 2LN 300 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 708588 pcs Datuen fitxa SRF2012-301YA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Series SRF2012A
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Horizontal, 4 PC Pad Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Lerro kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia @ maiztasuna 300 Ohms @ 100MHz Altuera (Max) 0.055" (1.40mm)
Iragazki mota - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 300 Ohms @ 100MHz 300mA DCR 500 mOhm DC Erresistentzia (DCR) (Max) 500 mOhm
Uneko balorazioa (Max) 300mA Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SRF2012-261YA
SRF2012-261YA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: CMC 300MA 2LN 260 OHM SMD
Stockean: 275918 pcs
Deskarga: SRF2012-261YA.pdf
RFQ
SRF2012-301Y
SRF2012-301Y
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: CMC 290MA 2LN 300 OHM SMD