SRF2012-121YA
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRF2012-121YA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SRF2012-121YA
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena CMC 400MA 2LN 120 OHM SMD
Fitxak: SRF2012-121YA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SRF2012-121YAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SRF2012-121YA fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena CMC 400MA 2LN 120 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 249203 pcs Datuen fitxa SRF2012-121YA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Series SRF2012A
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Horizontal, 4 PC Pad Beste izenak SRF2012-121YACT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 120 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.055" (1.40mm) Iragazki mota -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohms @ 100MHz 400mA DCR 300 mOhm
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 300 mOhm Uneko balorazioa (Max) 400mA
Homologazioak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SRF2012-201Y
SRF2012-201Y
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: CMC 330MA 2LN 200 OHM SMD
Stockean: 5937 pcs
Deskarga: SRF2012-201Y.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: CMC 300MA 2LN 160 OHM SMD
Stockean: 5408 pcs
Deskarga: SRF2012-161Y.pdf
RFQ
deskribapena: CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD