RT26C2W200
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RT26C2W200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT26C2W200
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 20 OHM 0.25W PC PIN TOP
Fitxak:
  • Mezua
RT26C2W200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT26C2W200 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena TRIMMER 20 OHM 0.25W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6367 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±5% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.250" x 0.170" Face x 0.250" H (6.35mm x 4.32mm x 6.35mm)
Series Trimpot® RT26 - Sealed Material erresistenteak Wirewound
Erresistentzia 20 Ohms Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tube Aktibitate kopurua 11
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 20 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 11 Turn Top Adjustment