RT24C2P100
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT24C2P100
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 10 OHM 0.75W PC PIN SIDE
Fitxak:
  • Mezua
RT24C2P100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT24C2P100 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena TRIMMER 10 OHM 0.75W PC PIN SIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5649 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±5% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.375" x 0.150" Face x 0.150" H (9.53mm x 3.81mm x 3.81mm)
Series Trimpot® RT24/RTR24-Sealed Material erresistenteak Wirewound
Erresistentzia 10 Ohms Energia (Watts) 0.75W, 3/4W
Packaging Tube Aktibitate kopurua 25
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 10 Ohms 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Side Adjustment