RT22C2X501
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT22C2X501
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 500OHM 0.75W PC PIN SIDE
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
RT22C2X501ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT22C2X501 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena TRIMMER 500OHM 0.75W PC PIN SIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6380 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±5% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.500" x 0.220" Face x 0.500" H (12.70mm x 5.59mm x 12.70mm)
Series Trimpot® RT22/RTR22-Sealed Material erresistenteak Wirewound
Erresistentzia 500 Ohms Energia (Watts) 0.75W, 3/4W
Packaging Tube Aktibitate kopurua 25
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 500 Ohms 0.75W, 3/4W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Side Adjustment