RT22C2W203
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT22C2W203
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 20K OHM 0.75W PC PIN TOP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
RT22C2W203ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT22C2W203 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena TRIMMER 20K OHM 0.75W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5713 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±5% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.500" x 0.220" Face x 0.500" H (12.70mm x 5.59mm x 12.70mm)
Series Trimpot® RT22/RTR22-Sealed Material erresistenteak Wirewound
Erresistentzia 20 kOhms Energia (Watts) 0.75W, 3/4W
Packaging Tube Aktibitate kopurua 25
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 20 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Top Adjustment