RT22C2L502
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RT22C2L502
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 5K OHM 0.75W WIRE LEADS
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
RT22C2L502ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RT22C2L502 fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena TRIMMER 5K OHM 0.75W WIRE LEADS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2954 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±5% Amaiera estiloa Wire Leads
Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.500" x 0.187" Face x 0.500" H (12.70mm x 4.75mm x 12.70mm)
Series Trimpot® RT22/RTR22-Sealed Material erresistenteak Wirewound
Erresistentzia 5 kOhms Energia (Watts) 0.75W, 3/4W
Packaging Bulk Aktibitate kopurua 25
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 5 kOhms 0.75W, 3/4W Wire Leads Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Side Adjustment