RLB9012-331KL
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RLB9012-331KL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLB9012-331KL
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 780MA 850 MOHM
Fitxak: RLB9012-331KL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
RLB9012-331KLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLB9012-331KL fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 330UH 780MA 850 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 123379 pcs Datuen fitxa RLB9012-331KL.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.354" Dia (9.00mm)
estali Unshielded Series RLB9012
balorazio - Q @ Freq 20 @ 796kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak RLB9012331KL Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 330µH
Altuera - Eserita (Max) 0.480" (12.20mm) Frekuentzia - Self Resonant 2.3MHz
Deskribapen zehatza 330µH Unshielded Wirewound Inductor 780mA 850 mOhm Max Radial DC Erresistentzia (DCR) 850 mOhm Max
Uneko balorazioa 780mA Uneko - Saturazioa -